HIPP MLékárna

PROSTŘEDNICTVÍM WEBOVÝCH STRÁNEK www.hippmlekarna.cz OBJEDNÁVEJTE VÝHODNĚ VAŠE OBLÍBENÉ  KOJENECKÉ MLÉKO S VYZVEDNUTÍM V NAŠÍ KAMENNÉ LÉKÁRNĚ. HiPP_mLekarna_CZ

Nakupujte mléka HIPP za trvale výhodné ceny v naší lékárně:

Hipp mléko BIO Combiotik 1 500g                                                299,00

Hipp mléko BIO Combiotik 2 500g                                                299,00

Výhodné balení "karton" HiPP 2 BIO Combiotik® 5x500g           1399,00

Hipp mléko JUNIOR Combiotik 3 500g                                          299,00

Výhodné balení "karton" HiPP 3 JUNIOR Combiotik® 4x500g     1119,00

Hipp mléko JUNIOR Combiotik 4 500g                                          299,00 

Výhodné balení "karton" HiPP 4 JUNIOR Combiotik® 4x500g     1119,00


 

 

Kojení je nejvhodnější způsob výživy Vašeho dítěte, protože mateřské mléko je v prvních měsících života to nejlepší - obsahuje vše, co dítě potřebuje ke zdravému vývoji: důležité živiny a minerály nebo esenciální mastné kyseliny. Zároveň mateřské mléko poskytuje ochranu před různými nemocemi a také je zdrojem dalších výhod pro Vás i Vaše dítě. 

Máte-li v úmyslu zanechat kojení, poraďte se s lékařem, porodní asistentkou či poradcem v oblasti kojení. Případný přechod zpět ke kojení v případě změny plánu je velmi obtížný - používání náhradního kojeneckého mléka může snížit Vaši vlastní produkci mateřského mléka. Při rozhodování o způsobu kojení je zapotřebí vzít v úvahu i finanční náklady a sociální důsledky Vašeho rozhodnutí. 

Společnost HiPP dobře ví, že kojení je pro miminko to nejlepší a proto je vhodné kojit tak dlouho, jak bude Vaše miminko potřebovat. Někdy ale kojení není možné – proto je tu společnost HiPP s náhradní kojeneckou výživou. HiPP mléčné výživy jsou připravované tak, aby Vaše dítě dostávalo to, co přesně potřebuje pro zdravý vývoj.

Složení je založeno na posledních výsledcích vědeckého výzkumu v mléčné výživě. Navíc, HiPP  BIO Combiotik® je v HiPP BIO kvalitě.

V oblasti kojenecké výživy vytváří HiPP BIO Combiotik® nový standard díky pečlivě vybíraným BIO surovinám a unikátní kombinací hodnotných složek, které jsou inspirované přírodou. Takto poskytuje Vašemu miminku dobrý start do šťastné budoucnosti.

Náhradní kojeneckou výživu je nutné vždy připravovat, používat a uchovávat dle návodu na obalu výrobku, aby nedošlo k ohrožení zdraví Vašeho dítěte. 

 

 

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...